KALENDARZ STARTÓW IGORA WALIŁKO W SEZONIE 2018
ita2017-09-01Porsche Supercup Monza
ger2018-09-08Porsche Carrera Cup Deutschland Sachsenring
ger2018-09-22Porsche Carrera Cup Deutschland Hockenheimring

Red Bull Ring: Race 2 and 3

2014-06-08
Red Bull Ring: Race 2 and 3

Igor Waliłko:

"W drugim wyścigu miałem kolejny raz problemy z trakcją i początkowo straciłem nawet jedną pozycję, aby za chwilę przebić się do strefy punktowej. Niestety na tym samym okrążeniu musiałem uciekać, ponieważ kierowca przede mną zaczął się obracać, zabrudziłem opony i ostatecznie przyjechałem na metę na jedenastym miejscu."

Igor Waliłko:

"W drugim wyścigu miałem kolejny raz problemy z trakcją i początkowo straciłem nawet jedną pozycję, aby za chwilę przebić się do strefy punktowej. Niestety na tym samym okrążeniu musiałem uciekać, ponieważ kierowca przede mną zaczął się obracać, zabrudziłem opony i ostatecznie przyjechałem na metę na jedenastym miejscu."

"Trzeci wyścig był o wiele lepszy, bolid prowadził się w miarę dobrze i udało mi się osiągnąć jedne z lepszych czasów. Niestety faza neutralizacji pokrzyżowała mi nieco plany i po restarcie zamiast przebijać się do przodu, musiałem się bronić przed atakami szybszych aut. Ostatecznie linię mety przekroczyłem, jako dziewiąty, ale biorąc pod uwagę nasze możliwości techniczne, nie było najgorzej."
"Koncentruję się teraz na kolejnych testach i zawodach na Słowenii, postaram się optymalnie wykorzystać moje doświadczenie i “przełożyć” je na lepszy wynik. Mam nadzieję również, iż zespół wykorzysta te kilka tygodni przerwy i na następnych zawodach będę dysponował konkurencyjnym bolidem."

"Serdecznie dziękuję moim sponsorom oraz wszystkim osobom, które mnie wspierają."